<p style='margin:0px; text-align:center; font-size:16pt; font-weight:bold;'> You need Adobe Flash Player to see this video<br><br> <a href='http://www.macromedia.com/go/getflashplayer' style='text-align:center; font-size:16pt; font-weight:bold;'> Get the Flash Player</a></p>
Busqueda en Videos, Miembros, Eventos, Archivos de Audio, Fotos y Blogs Buscar

Mis Oraciones

http://www.favndesign.no Favn Design er Grafisk design Oslo et ledende merkevare - og reklamebyrå, og tilbyr kreativt webdesign for din bedrift. Vi designer også annonser til trykk.

Apoyar en Oración

Anuncios

Mi blog

«atrás
<1  121314  236>

Rippuvad kunsttaimed

Oct 15, 2020

55 Visitas
     (0 Evaluación)

Kunstpuud

Green4Ever kvaliteetsete kunsttaimedega ümbritsed end aasta läbi kauni rohelusega. Valikus on sadu tooteid igas hinnaklassis nii tuppa kui õue.

Green4Ever on kunsttaimi pakkuv veebipood, kus väärt materjalist tooteid valmistavad oma ala spetsialistid. Hindame kõrgelt täpsust, omapära ning toodete kvaliteeti. Soovime, et saaksid ka meie kliimas ilma suure vaevata olla ümbritsetud roheluse, püsivalt kaunite õite ja lopsakate taimedega. Lisaks e-poe laiale tootevalikule jagame inspiratsiooni oma pidevalt uuenevas blogis ning huvitava lahendusena toome mängu liitreaalsuse. Sellest, kuidas mõne hetkega tõetruud 3D-taimed oma tuppa kuvada, loe lähemalt Green4Ever veebilehelt.

 

Green4Ever e-poes on saadaval üle tuhande kaubaartikli. Meie kunsttaimede valikus on suur hulk erinevaid lilli, lehti, oksi, kimpe ja puid. Tooteid leidub erineva värvi, isemoodi kuju ja suurusega – näiteks on esindatud poolemeetrine bonsai ning nelja meetri kõrgusele küündiv bambuspuu. Olgu sa rohelise või õites, rippuva või potitaime otsingul... Ehk hoopis orhidee või draakonipuu, elutruu taim koju või kontorisse, tuppa või õue – meie e-poest leiad just enda maitsele sobiva. Olgugi et taimi on erinevaid ning suur hulk, midagi on neil kõigil ühist. Selleks on kvaliteet. Teeme koostööd oma ala spetsialistidega ning kasutame ainult väärt materjale. Kuulame hoolega, mida arvavad taimekasvatajad, meie kliendid ja partnerid. Tänu sellele kindlustame kõrgel tasemel tooted ning käime kaasas uute trendide ja arengutega.